Pytania w sprawie ebooka

Skorzystaj z tego FAQ, jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, napisz w dymku czatu, chętnie pomożemy! 🧡
 1. Czy ebook jest na zawsze?
  Tak, po zakupie ebooka możesz pobrać na swoje urządzenie.
 2. Jaki ebook wybrać dla siebie?
  Skorzystaj z tego QUIZU
 3. Po jakim czasie widać efekty?
  To zależy od wielu czynników, efekty możesz zobaczyć już po pierwszym myciu w przypadku ebooków na długość włosów. Jeśli chodzi o ebooki na porost, efekty zapuszczania pojawią się po około 2-3 miesiącach, choć mogą szybciej (wszystko zależy od Twojego organizmu). Niezależnie od rodzaju ebooku, korzystaj z niego według wskazówek zawartych w ebooku.
 4. Czy produkty w ebookach są drogie?
  Nie! Ebooki i propozycje produktów w nich zawarte są w przystępnych cenach.
 5. Dla kogo przeznaczone są ebooki?
  Przy każdym ebooku znajdziesz informację do kogo kierowany jest ebook. Ogólnie ebooki są stworzone dla każdego kto chcę osiągnąć najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.
 6. Jak pobrać ebooka?
  Po zakupie otrzymasz linki do swoich produktów na podany adres email. Od razu po zakupie i po potwierdzeniu płatności, zostaniesz przekierowana na stronę z potwierdzeniem zamówienia, gdzie również masz dostęp do ebooków. Dodatkowo ebooki znajdziesz na swoim koncie klienta.
 7. Na jakich urządzeniach można czytać ebooki?
  Na wszystkich obsługujących pliki PDF (praktycznie wszystkie urządzenia z systemem Android, iOS, Windows, Mac OS, Linux, Kindle), jednak by wykorzystać 100% funkcjonalności ebooka, warto skorzystać z aplikacji Adobe Reader lub Acrobat — pozostałe aplikacje mogą nie wyświetlać poprawnie zdjęć i nie pozwalać na klikanie w przyciski.
 8. Czy mogę wydrukować sobie ebooka by łatwiej było z niego korzystać?
  Wszystkie ebooki są chronione prawem autroskim i nie można ich udostępniać, kopiować w każdej formie. Jeśli jednak jesteś pewna, że nikt nie będzie miał dostępu do ebooka poza Tobą, to nie powinno być problemu z wydrukowaniem na własne potrzeby.
 9. Czy mogę udostępnić ebook komuś innemu np. mamie, córce, koleżance?
  Nie,
  ebook jest chroniony prawem autorskim i jest oznakowany danymi osobowymi kupującego. Jeśli udostępnisz ebook komuś innemu ponosisz za to odpowiedzialność karną.
 10. Czy można zwrócić ebook lub wymienić na inny?
  Ebooki są produktami cyfrowymi i nie obowiązuje w ich przypadku prawo do zwrotu. Produkt dostajesz od razu po zakupie bez udziału człowieka. Jednak każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i pod warunkiem że nie otwarłaś linku z ebookiem, czasami jest możliwy zwrot lub wymiana, choć jest to jedynie dobra wola.
 11. Nie mogę pobrać ebooka, co teraz?
  Spróbuj tego, byrozwiązać problem: 1. Upewnij się, że masz szybkie WiFi lub LTE (min. 10Mb/s). 2. Przed pobraniem zainstaluj Adobe Reader. 3. Użyj do pobrania Google Chrome. 4. W telefonie sprawdź, czymasz wystarczająco dużo pamięci (min. 500MB). Nadal potrzebujesz pomocy? Napisz na czacie sklepu, a odpowiemy jak najszybciej 😊
 12. Nie mogę otworzyć ebooka, co teraz?
  W 99% przypadków winowajcą jest korzystanie z innej aplikacji niż Adobe Reader. Wypróbuj Adobe Reader, jeśli nadal nie działa: Napisz na czacie sklepu, a odpowiemy jak najszybciej 😊
 • Sylwia, włosy średnioporowate

  Moje włosy przed świadomą pielęgnacja były szorstkie, falowane w każdą stronę a dzień bez prostownicy nie istniał a włosy stały w miejscu zamiast rosnąć. odkąd zaczęłam prawidłowo dbać o włosy z poradnikiem, moje wlosy są miękkie, nie potrzebują prostownicy bo naturalnie się pięknie układają i w końcu widać ze rosną. 

 • Sylwia, włosy wysokoporowate

  ...aż w końcu zdecydowałam się kupić ebooka jak zadbać o włosy wysokoporowate... Dziś moje włosy są nie do poznania to w głównej mierze Twoja zasługa pokazałaś jak radzić sobie z włosami krok po kroku, jak ważną rolę odgrywa nasze życie codzienne, że regularne masaży skóry głowy raz uprawnieniu sportu mogą zdziałać cuda, dziękuję bardzo 😘❤️

 • Natalia, włosy średnioporowate

  Przepraszam, że nie wierzyłam w to, że jakiś eBook może zdziałać cuda. To jest naprawdę coś, co w końcu rozjaśniło mi wszelkie wątpliwości, sprawiło, że te mycia już są łatwe i zrozumiałe, już wiem co z czym i kiedy i jak i na ile. I co najważniejsze, to po prostu działa! Także jeszcze raz przepraszam, że nie wierzyłam i dziękuje, że ty uwierzyłaś, że może komuś taki eBook się przyda i pomoże. Mi pomógł ❤️

1 z 3